İnternetten Nasıl Para Kazanılır? İnternetten Para Kazanma

 İnternetten Nasıl Para Kazanılır? İnternetten Para Kazanma
Okunuyor İnternetten Nasıl Para Kazanılır? İnternetten Para Kazanma

İnsanların pek çoğu oturduğu yerden pek birşey yapmadan internetten para kazanmak istiyorlar. Peki böyle birşey mümkün mü?

Hayır tabikide böyle birşey mümkün değil. Hiç birşey yapmadan kazananı kim görmüş?

Esnek Reklam Alanı
 

İlk öncelikle çaba gösterir sonra kazanırsın. Bu konumuzda internetten nasıl para kazanılır bunu anlatıcağım. Bunun için çok bilinen ama zor gözüktüğü için yapılmayan işler var.

  • Makale Yazarlığı

Makale yazmak o kadarda zor olmamasına rağmen insanlar bu işi yapmak istemiyorlar. Tahmini olarak basit bir 100 kelimelik yazı için 1.50, 2.00 TL gibi ücretlerle başlayıp uzmanlaştığınız zaman bu ücret 2.50, 3.50 TL gibi artmaktadır.

Peki bu işin inceliği nedir? Uzmanlaşmak için neler gerekli?

Bu işin inceliği kelimelerin yazımında hata yapmamak, kelimelerin sıralamasına dikkat etmek ve en önemlisi Seo uyumlu makale yazmaktır. Uzman denilen yazarların pek çoğu Seo uyumlu makale yazıyor. Belirli başlı bir kaç site var. Bu sitelere Üye olup, Makalenizi satışa koyabiliyorsunuz. Veya insanlar sizlere istediği konuyu sipariş veriyor, sizde onun isteklerini metine döküyorsunuz.

Bunun zorluğu nedir?

Bu işin pek bir zorluğu olmasada dikkat edilmesi gereken yerler vardır. Anahtar kelimeyi makale içinde birden fazla kullanmak, başlıkların boyutlarını ayarlamak gibi yöntemleri bilmek gerekir. Bu işin zorluğu istenilen konu hakkında düzgün yorum yapmak, Seo uyumlu yazmak ve bunun için uygun görsel hazırlamaktır.

  • Link Kısaltma

Pek çok okuyan genç bu işten harçlığını çıkartmaktadır. Verilen emekler karşılığı güzel ücretler kazanılabiliyor. Örneğin bir maç linki kısaltıp gruplarda paylaşarak insanların o link üzerinden maç sitesine geçiş yaparak para kazanılmaktadır.
Her link geçişi duruma göre ve siteye göre değişiklik göstersede ortalama olarak 1000 tıklamaya 25 TL civarlarında ücret ödemektedir. Bu ücret tıklanan lokasyon ve tıklama sayısına göre azalıp, artış gösterebilmektedir.

Peki link kısaltmak Yasal Mı?

Link kısaltmak şu şekil yasaldır : İllegal bir siteye veya bir konuma yönlendirme yapmadığın şekilde yasaldır. Sahte bir şekilde link tıklatmak için haber yapılan hesaplar veya sahte tıklama yapanlar genelde tespit edilip hesapları kapatılıyor.

  • Bitcoin Al-Sat

Bitcoin şu zamanlarda ülkemizde çok duyulan bir sanal para birimidir. Geçtiğimiz haftalarda 10.000$ ı gören Bitcoin, bu günlerde 9.200$ bantlarında geziyor. Bu iş ne kadar riskli olsada bir o kadar kazançlı bir iş.

Bu işi yapmak için neleri bilmek gerekiyor?

En önemlisi olan analizi yapmayı bilmek gerekiyor. Tabi ki Bitcoin şanş işi olsada analiz yapmadan kazanmanız zordur.

Peki nasıl kazanıcağız?

Ufak bir yatırım yaparak Bitcoin alıp başlamanız gerekiyor. Ama şunu unutmayın ki bu iş çok risklidir. Paranızı bitirmeniz zor olmayacaktır. Bu yatırımı Bitcoin’de düşüş farkettiğinizde yapmanız sizin çok yararınıza olacaktır. Sabredin düştüğü zaman yatırımınızı yapın. Ve yükseldiği zaman satın ve kar elde edin.
Bunun için farklı siteler vardır. Arama motorunuza “Bitcoin Al-Sat” yazarak birçok siteye ulaşabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın