Babalar Günü için Alınabilecek Uygun Fiyatlı Teknoloji Ürünleri

 Babalar Günü için Alınabilecek Uygun Fiyatlı Teknoloji Ürünleri
Okunuyor Babalar Günü için Alınabilecek Uygun Fiyatlı Teknoloji Ürünleri

BABALAR GÜNÜ İÇİN ALINABİLECEK UYGUN FİYATLI TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ

Babalar günü yaklaşırken birçok kişinin aklına “Babama ne hediye alsam?” sorusu takılır ve birçok kişi babasına ne hediye alacağı konusunda kararsız kalır. En sık tercih edilen hediyeler ise genellikle gömlek, saat, ayakkabı, cüzdan gibi bilindik hediyelerdir. Peki bu sene teknolojiye ayak uyduran babalara uygun fiyatlı teknolojik bir ürün hediye etmeye ne dersiniz? Cevabınız “evet” ise işte sizin için hazırladığımız en güncel uygun fiyatlı teknolojik ürünlerin kısa bir listesi.

Esnek Reklam Alanı
 

1-Polygold Smart Watch U8 Bluetoothlu Akıllı Saat

İşlerinin çoğunu cep telefonundan halleden, cep telefonunu yanından ayırmayan teknolojik babalar için hayat kolaylaştıran bir seçenek: Akıllı Saat. Giyilebilir teknoloji sektörünün en çok tercih edilen ürünlerinden olan akıllı saatler, cep telefonuyla yapılabilen işlerin birçoğunu kolunuza taktığınız bir saat aracılığı ile yapmanızı sağlayan basit ve kullanışlı ürünlerdir. Sizin de babanız cep telefonunu sık sık kullanıyor, birçok işini cep telefonu ile yapıyorsa akıllı saat iyi bir seçenek olabilir. Polygold’un Smart Watch U8 Bluetoothlu Akıllı Saati ise hem uygun fiyatlı hem şık hem de son derece kullanışlı bir seçenek. IOS ve Android uyumlu Polygold Smart Watch ile babanız, gelen aramalarını cevaplayabilir, gelen mesajları okuyabilir, fotoğraf çekebilir, müzik dinleyebilir ve telefonuyla yaptığı birçok şeyi akıllı saatiyle yapabilir.

2-Corby Cx014 Katlanabilir 720P Smart Drone

Eğlenceyi seven teknolojik babalar için eğlenceli bir seçenek: Drone. Çağımızın yeni teknolojik eğlencelerinden olan dronelar, eğlenmeyi seven çocuk ruhlu babanız için harika bir hediye! Corby marka Katlanabilir 720P Smart Drone ise uygun fiyatlı ve kaliteli bir seçenek.

3-Preo My Sound MS25 Kablosuz Kulakiçi Kulaklık

Kulaklık kullanan babalar için üretilmiş hayat kolaylaştırıcı bir seçenek: Kulakiçi Kulaklık. Kulakiçi kulaklık, iş gereği  kulaklık kullanması gereken ya da müzik dinlemeyi seven babalar için tercih edilebilecek kullanımı kolay harika bir hediye. Preo My Sound MS25 Kablosuz Kulakiçi Kulaklık ise hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir kulaklık satın almak isteyenlerin tercih edebileceği bir ürün.

4-Philips DLP1710CW 10.000mAh Taşınabilir Şarj Cihazı Beyaz

Cep telefonları hepimizin hayatının bir parçası, babalarımız için de öyle. Şarj etme sorunu da her birimizin ortak sorunu. İşte bu sorun için üretilmiş kullanışlı ve pratik bir çözüm: Taşınabilir Şarj Cihazı. Vaktinin çoğunu dışarıda geçirmek durumunda olan babalar için ihtiyaç duydukları anda cep telefonlarını şarj edebilmeleri için hediye edebileceğiniz taşınabilir şarj cihazı seçeneği Philips DLP1710CW Taşınabilir Şarj Cihazı. Philips Taşınabilir Şarj Cihazı ile babalarınız IOS veya Android cihazlarını kolayca şarj edebilecek, üstelik Philips Taşınabilir Şarj Cihazı hem uygun fiyatlı hem de kaliteli olma özellikleriyle tercih edebileceğiniz güvenilir bir ürün.

5- Philips MG3720/15 7’li Erkek Bakım Seti

Bakımlı babalarınız için en teknolojik en kullanışlı seçenek: Saç sakal şekillendirici bakım seti. Saç sakal bakımına özen gösteren babanıza içerisinde saç sakal bakımı için gerekli olan bütün aparatların bulunduğu bakım setlerini tercih edebilirsiniz.  Philips MG3720/15 7’li Erkek Bakım Seti bir erkek bakım setinde bulunması gereken bütün aparatların bulunduğu kullanışlı ve pratik bir ürün.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın